Pulibet QR Kod


Pulibet QR Kod
Pulibet QR Kod

QR Kod Nedir?

QR kodyani Quick Response, mobil cihaz kamerasına okutulur. Matriks barkod veya iki boyutlu barkod denen tekniğe sahiptir. Japon Denso firması patentlidir.

Kod, kare şeklinde ve beyaz renkli bir arkaplan üzerindeki siyah noktalardan oluşur. Günümüzde dijital kameralı telefonlar QR Kod kullanabilmektedir. Kaydedilmiş olan görseller çözümlenip içerik internet adresi, e posta adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, SMS, MMS veya coğrafi konum bilgisine yönlenir. Birçok QR Kod oluşturucusu ve okuyucusu sekötrlerde kullanılmaktadır.

Pulibet QR Kod Para Yatırma

Size uygun bir banka ile Pulibet QR Kod Para Yatırma işlemi yapabilirsiniz. Böylece laptop ve mobil telefonununz üzerinden işlemlerinizi yürütebilir, güvenli ve eğlenceli Pulibet hizmet ve oyunlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

QR Kod kullanımı için, bir bankada hesabınız olması gerekmektedir. Aşağıda listelenmiş bankalardan istediğinize Pulibet hesabınızdaki isminize ait bir hesap açabilir ve konu ile ilgili videoları aşağıdaki başlıklar içerisinden inceledikten sonra hemen yatırım yapabilirsiniz.

Güvenilir ve eğlenceli oyunun keyfini Pulibet ile yaşayın!

QR Kod Garanti Bankası Para Yatırma

QR Kod QNB Finansbank Para Yatırma

QR Kod Yapı Kredi Para Yatırma

QR Kod Iş Bankası Para Yatırma

QR Kod Ziraat Bankası Para Yatırma

QR Kod Kuveyt Türk Para Yatırma

QR Kod TEB Bankası Para Yatırma

Have any Question or Comment?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar